Przestrzeń do zabaw dla najmłodszych

Duże pole do wyzwolenia własnej wyobraźni mogą dawać projekty, których użytkownikami mają stać się dzieci. Nie ma to jak sięgnąć pamięcią wstecz i przypomnieć sobie, w co i jak bawiliśmy się najchętniej. Poniższy projekt, przedstawia zaczątek tego, co powstało w mojej głowie. System owalnych plastrów, można rozbudowywać tworząc wielki park zabaw dla dzieci. Znajdziemy tu formy, po których można sie wdrapywać, można z nich zjeżdżać, a czasami po prostu można na nich usiąść czy się położyć. To dzieci decydują w jaki sposób można korzystać i doświadczać  tych organicznych tworów. Niektóre z nich, wyprowadzają nas na zewnątrz pomieszczenia.

W zamierzeniu, plastry umieszczone miałyby być na ruchomych szynach, dzięki czemu, moglibyśmy tworzyć za każdym razem nowe formy do zabaw. Kolorystyka biała, choć można by się pokusić na zaakcentowanie poszczególnych elementów mocnymi kolorami.

Bardziej wyczulonych, przepraszam za ten szpitalny kolor makiety – to pianka do paneli:) Najlepiej wyglądałoby to w bieli.

Advertisements

2 thoughts on “Przestrzeń do zabaw dla najmłodszych

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s